Edycja 2013/2014

  1. Waldemar Pitala – 75,95 pkt.
  2. Jacek Stachowski – 71,69 pkt.
  3. Jan Krysiak – 37,80 pkt.
  4. Piotr Kowalski – 33,49 pkt.
  5. Mariusz Kwiatkowski – 28,35 pkt.
  6. Mariusz Bystryk – 25,00 pkt.
  7. Szymon Kierszniowski – 24,36 pkt.
  8. Przemysław Nowicki – 23,29 pkt.
  9. Czesław Dziełak – 22,56 pkt.
  10. Andrzej Miler – 22,33 pkt.
  11. Stanisław Szeliga – 21,08 pkt.
  12. Paweł Grabka, Artur Jakubas, Mateusz Kralka – 19,91 pkt.
  13. Jerzy Miler – 19,74 pkt.
  14. Konrad Kurek – 19,51 pkt.
  15. Łukasz Kantor – 18,85 pkt.
  16. Mateusz Kupracz – 18,72 pkt.
  17. Piotr Tomaszewski – 18,48 pkt.
  18. Krzysztof Czekan – 18,41 pkt.
  19. Jarosław Laprus – 17,55 pkt.
  20. Tomasz Biskup – 17,32 pkt.
  21. Piotr Gwiazda – 15,69 pkt.
  22. Jacek Domagalski – 15,28 pkt.
  23. Radosław Wiech – 14,85 pkt.
  24. Paweł Podolski – 14,75 pkt.
  25. Michał Barancewicz – 14,62 pkt.
  26. Kacper Rykis – 14,27 pkt.
  27. Dariusz Pięta – 14,11 pkt.
  28. Daniel Duda – 12,84 pkt.
  29. Krzysztof Zach – 12,63 pkt.
  30. Łukasz Kubicki – 12,35 pkt.
  31. Szymon Niebudek – 12,12 pkt.
  32. Marek Zajdel, Maciej Brzana – 11,55 pkt.
  33. Tomasz Maciąg – 11,34 pkt.
  34. Adam Czogalla, Anna Targońska – 11,19 pkt.
  35. Jacek Jędrzejczak – 11,07 pkt.
  36. Artur Puszkarczuk, Michał Puszkarczuk, Grzegorz Janka – 10,80 pkt.
  37. Paweł Łopata – 10,80 pkt.
  38. Jakub Piesio – 10,69 pkt.
  39. Wojciech Purol – 10,60 pkt.
  40. Łukasz Pawlak – 10,59 pkt.
  41. Karol Kościelniak – 10,08 pkt.
  42. Jakub Wajda – 9,66 pkt.
  43. Jacek Michna – 9,65 pkt.
  44. Mariusz Karpiński – 9,45 pkt.
  45. Arkadiusz Suchecki – 9,42 pkt.
  46. Łukasz Chrząszcz – 9,25 pkt.
  47. Łukasz Szynkiewicz – 9,24 pkt.
  48. Marcin Jędrzejwski – 9,00 pkt.
  49. Jan Niesłańczyk – 8,88 pkt.
  50. Grzegorz Pyzalski – 8,62 pkt.
  51. Marcin Kołodziejczyk – 8,61 pkt.
  52. Tadeusz Kruk, Krzysztof Budzyński – 8,61 pkt.
  53. Mateusz i Karol Waszczukowie – 8,56 pkt.
  54. Mateusz Wachowicz, Cyprian Plewa – 8,40 pkt.
  55. Marcin Łabuzek – 8,25 pkt.
  56. Gabriela Bujok/Michał Bujok – 8,04 pkt.
  57. Radosław Bugiel – 7,92 pkt.
  58. Szymon Budziejko – 7,86 pkt.
  59. Janusz Aleksandrowicz – 7,84 pkt.
  60. Andrzej Smyk – 7,70 pkt.
  61. Adam i Wojciech Karcz – 7,56 pkt.
  62. Michał Karpiński – 7,40 pkt.
  63. Michał Lutowski – 7,40 pkt.
  64. Adam Wróbel – 7,38 pkt.
  65. Rajmund Petrzyk – 7,23 pkt.
  66. Grzegorz Czempik – 7,20 pkt.
  67. Piotr Wojnarski/Joanna Wojnarska – 7,14 pkt.
  68. Leszek Jasiński – 7,02 pkt.
  69. Wojciech Solipiwko – 7,02 pkt.
  70. Przemysław Leszczyński – 6,90 pkt.
  71. Marcin Stefaniak – 6,86 pkt.
  72. Dariusz Fiszer – 6,84 pkt.
  73. Przemysław Odrobny – 6,74 pkt.
  74. Paweł Kopciał – 6,72 pkt.
  75. Jacek Skonieczny – 6,66 pkt.
  76. Łukasz Jajecznica – 6,65 pkt.
  77. Marcin Matyja – 6,42 pkt.
  78. Dariusz Dul – 6,32 pkt.
  79. Agnieszka Lipińska – 6,28 pkt.
  80. Stargardzkie Konsorcjum Piwowarów "Piwnica pod galerią" – 6,20 pkt.
  81. Przemysław i Maciej Domagalscy – 6,16 pkt.
  82. Maciej i Przemysław Domagalski – 6,15 pkt.
  83. Michał Napiórkowski – 6,10 pkt.
  84. Michał Stefaniak – 6,05 pkt.
  85. Tomasz Borowczak – 6,00 pkt.
  86. Marek Dziedzic – 5,92 pkt.
  87. Jarosław Fronk – 5,88 pkt.
  88. Mariusz Sekulski – 5,85 pkt.
  89. Zbigniew Hajdyla – 5,85 pkt.
  90. Patrycja Dobrzańska, Piotr Machowicz – 5,80 pkt.
  91. Łukasz Gustkiewicz – 5,80 pkt.
  92. Patryk Gorajski – 5,76 pkt.
  93. Artur Pasieczny – 5,73 pkt.
  94. Janusz Ściebura – 5,60 pkt.
  95. Marek Kmiecik – 5,55 pkt.
  96. Tomasz Staśkiewicz – 5,50 pkt.
  97. K. Sworowski, K. Pronobis, I. Nalepa – 5,28 pkt.
  98. Wojciech Trześniowski – 5,16 pkt.
  99. Dawid Warszycki – 4,96 pkt.
  100. Tomasz Ołtuszewski – 4,95 pkt.
  101. Adam Czogalla – 4,92 pkt.
  102. Paweł Masłowski – 4,92 pkt.
  103. Karol Drzazga – 4,88 pkt.
  104. Bogumił Kurek – 4,84 pkt.
  105. Robert Gumieniak – 4,84 pkt.
  106. Bogdan Markocki – 4,80 pkt.
  107. Alan i Sebastian Woyke – 4,76 pkt.
  108. Rafał Pałka – 4,68 pkt.
  109. Łukasz Mila – 4,68 pkt.
  110. Jacek Głuchowski – 4,48 pkt.
  111. Jacek Jedrzejczak – 4,44 pkt.
  112. Mariusz Gomulczak – 4,44 pkt.
  113. Adam Śmiglak – 4,32 pkt.
  114. Jakub Kumorek – 4,28 pkt.
  115. Wojciech Szczepański – 4,24 pkt.
  116. Marek i Łukasz Szała – 4,08 pkt.
  117. Andrzej Potoniec, Michał Madziar – 3,96 pkt.
  118. Michał Jakuszewski – 3,96 pkt.
  119. Karol Stróżyk, Szymon Sikora – 3,93 pkt.
  120. Mirosław Smółka/Piotr Dusza – 3,92 pkt.
  121. Tomasz Czaja – 3,87 pkt.
  122. Aleksandra Bakunowicz/Andrzej Żondeł – 3,86 pkt.
  123. Piotr Domański – 3,69 pkt.
  124. Andrzej Kuglin – 3,54 pkt.
  125. Marek Kmiecik – 3,51 pkt.
  126. Paweł Markiewicz – 3,45 pkt.
  127. Dariusz Cieśla – 3,42 pkt.
  128. Cezary Mikowski – 3,36 pkt.
  129. Tomasz Schutz – 3,33 pkt.
  130. Wojciech Skóra, Aneta Marianowska – 3,14 pkt.
  131. Szymon Kamiński – 3,08 pkt.
  132. Jacek Błędowski – 2,96 pkt.
  133. Jarosław Zgoda – 2,90 pkt.
  134. Piotr Prokuski – 2,80 pkt.
  135. Kamil Zatyka – 2,74 pkt.
  136. Janusz Chrapek – 2,66 pkt.
  137. Andrzej Miler, Roman Zając – 2,64 pkt.
  138. Michał Buda – 2,52 pkt.
  139. Łukasz Bzdzion – 2,48 pkt.
  140. Łukasz Raczkowski – 2,47 pkt.
  141. Jan Jastrzębki – 2,46 pkt.
  142. Marek Maj – 2,46 pkt.
  143. Marek Rendchen – 2,42 pkt.
  144. Mikołaj Borzyszkowski – 2,40 pkt.
  145. Paweł Styś – 2,38 pkt.
  146. Michał Kiziński – 2,34 pkt.
  147. Zenon Makuła – 2,34 pkt.
  148. Piotr Petruczynik – 2,30 pkt.
  149. Tomasz Korzeniowski – 2,20 pkt.
  150. Mateusz Witczak/Damian Dzierżak – 1,96 pkt.
  151. Marcin Kamiński – 1,93 pkt.
  152. Rafał Szewczyk – 1,89 pkt.
  153. Aleksander Helman – 1,68 pkt.
  154. Marek Zajdel/Maciej Brzana – 1,65 pkt.
  155. Wojciech Sulikowski/Maciej Kośnik/Michał Romanowski – 1,54 pkt.
  156. Michał Walas – 1,50 pkt.
  157. Bartłomiej Urban – 1,45 pkt.
  158. Adam Żemetro – 1,37 pkt.
  159. Piotr Kulpa – 1,33 pkt.
  160. Filip Mazur – 1,32 pkt.
  161. Borys Banasiak – 1,31 pkt.
  162. Paweł Akonom – 1,31 pkt.
  163. Bartłomiej Król – 1,24 pkt.
  164. Rafał Kłosiński – 1,23 pkt.
  165. Wojciech Ściana – 1,23 pkt.
  166. Michał i Jacek Barancewicz – 1,22 pkt.
  167. Sebastian Kokot – 1,21 pkt.
  168. Jacek Miszkinis – 1,17 pkt.
  169. Michał Wiśniowski – 1,16 pkt.
  170. Krzysztof Czechanowski – 1,14 pkt.
  171. Agnieszka Łopata – 1,12 pkt.
  172. Radosław Piętka – 1,10 pkt.

Uwzględnione konkursy

Członkowie wspierający Stowarzyszenia: